Inovativní kompaktní tlakové senzory s 360° zobrazením spínacího stavu a k dispozici v 256 individuálně volitelných barvách.

Publikováno: 1.2.2022

Inovativní kompaktní tlakové senzory s 360° zobrazením spínacího stavu a k dispozici v 256 individuálně volitelných barvách.

Téměř v každém odvětví průmyslu se setkáváme s různými aplikacemi měřících přístrojů, které se pojí s mnoha specifickými požadavky. Například při čištění odpadních vod a především čištění pitné vody jsou nejvyšší prioritou bezpečné a spolehlivé procesy. Úspěšný proces čistění je však určen nejen dodržením bezpečnosti, ale i požadovanou efektivitou při monitorování stavu. To může být prováděno už při filtraci, regeneraci nebo čerpání.

Pro provozovatele čistíren odpadních vod (ale i provozovatele v jiných průmyslových odvětvích) je proto mnohem důležitější, aby se mohli zcela spolehnout na svou měřicí techniku a získali tak co nejpřesnější informace o stavu daného média. Snímače hladiny a tlaku od společnosti VEGA si po mnoho desetiletí vytvořily jméno především pro svou spolehlivost a odolnost. Portfolio snímačů bylo nyní doplněno o kompaktní snímače tlaku, které přinášejí mnoho efektivních výhod.

360° zobrazení spínacího stavu (k dispozici v 256 individuálně volitelných barvách).

Velký displej přístroje VEGABAR 38 a 39 nabízí velmi dobrou čitelnost i za denního světla. Inovativní barevný prstenec poskytuje optimální informaci o spínacím stavu ve všech směrech (360°).  Tímto lze všechny stavy spínačů a stav procesu rychle rozpoznat ze kterékoliv strany vašeho provozu i na delší vzdálenosti. Navíc si uživatel může zvolit libovolné barvy tak, aby odpovídaly aplikaci a prostředí. Celkem je k dispozici až 256 barev!

Bezdrátové nastavení snímače prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu

Díky integrované bezdrátové funkci lze všechny snímače VEGABAR velmi jednoduše nastavit pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. K dispozici je také bezplatná aplikace VegaTools dostupná pro systémy iOS i Android. Díky tomu je nastavení i diagnostika zařízení ještě jednodušší, zejména v nepřístupném prostředí nebo v Ex prostředí.


Zpět na zajímavosti
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Přihlašte se k odběru novinek